Kipi-Koovi Matkakeskus Saaremaal

Lääne-Saaremaal on meeldiv puhata ja matkata.

Pakume teile mere läheduses mändide ja kadakate keskel olevates väikestes puitmajakestes ja keskuses asuvates kahes puhkemajas ning ühes külalistemajas mõnusat majutust, Kapa Kantri Kohvikus suveperioodil pidevalt head kõhutäit, ujumisranda, huvitavaid matkaradu mitmekesises looduses ja mererandades. Lisaks saate aega veeta palliplatsidel ning suure puhkemaja kaminasaalis või kohviku tantsusaalis tantsides. Ettetellimisel katame ka talvel Teile söögilaua hea ja paremaga. Talvel voodikohti 25 + võimalikud lisakohad diivanitel.

Nii kui maal vanaema juures saab lisaks heale kõhutäiele ja mugavale magamisele meie mahetalus ka koduloomi näha ja paitada. 

Hea asukoha tõttu oleme sobiv peatuspaik ka bussituristidele. Meist mööduv maantee ühendab Saaremaa armastatumaid turismimarsruute: Sõrve - Tagamõisa poolsaar Kihelkonnal - Ninase ja Panga pank Mustjala vallas. Jalgrattaga on sobiv matkata Karala poolsaare pankadele või Viidumäe looduskaitsealale. Kaugele ei jää ka Vilsandi Rahvuspark. Matkale anname kaasa täpsed kaardid.Tagasi
OÜ Kipi-Koovi   |   Kipi küla, Saaremaa vald, Saaremaa   |   tel. +372 51 30 517   |   e-mail: info@kipikoovi.ee