Toitlustus 2021: "Söö palju jaksad!"

Pakume läbisõitjatele ja majutujatele ,,Rootsi lauana“ suure valikuga mitmekesist lõunasööki alates 19. juunist 2021 kuni 22. augustini 2021. Ostate nn söögi pileti ja võite võtta seda, mida soovite ja niipalju kui soovite.  Pakume lõunasööki kontaktivabalt ja turvaliselt  Kapa Kantri Kohviku ees asuvas kompleksis värskes õhus nn söögikuuris.   Vajadusel võib privaatselt toiduga  istuda ka kõrval välikaminanurga laudade taga või ka kohvikumajas sees, kui peaks olema rahvast rohkem . Pakume Rootsi laua valikus: salatit, kahte suppi (s.h. taimetoitlastele sobivat), kahte praadi, hakklihaga köögiviljahautist, kolme sorti pirukaid, Lümanda kandi traditsioonilist pannileiba salatiga, kaneelirulle, biskviittaignaga tordilõike kohupiimakreemiga või jogurtitarretisega, "kirju koera" ja veel ühte magustoitu, milleks sageli on Muhu ja Ida-Saaremaa väga eksootiline vanaaegne magustoit "hapurokk". Toit on kõik rahvuslik ja tervislik, naturaalsest keemiavabast toorainest, köögivili ja kartul tulevad meie oma Kapa talu mahepõldudelt. Samuti on joogiks pakutav õunamahl oma toodang. Suvel saab kaasa osta OÜ Saare Ubin mahemett ja moose.

Turvalisust lisab see, et söögikuuri ees on kätepesuks kraanikauss, kus paluks reisilt tulles ja sööma asudes kindlasti seebiga käed ära pesta.
Kolmapäeviti (v.a. jaanilaupäev) peame pausi ja ei toitlusta. Kui mõni grupp on reserveerinud meil terve kompleksi või meilt on tellitud suurema grupi toitlustus, on meil tee otsas silt „Reserveeritud“.

Operatiivsemalt saate meie lahtiolekut jälgida Facebookist kasutaja Kipi Koovi alt.

Söögimaja ja välisöögilaud Söögimaja
Tagasi
OÜ Kipi-Koovi   |   Kipi küla, Saaremaa vald, Saaremaa   |   tel. +372 51 30 517   |   e-mail: info@kipikoovi.ee