Toitlustus

Meil saavad maitsvat eestimaist toitu nii meil majutuvad külalised kui ka kõik möödasõitjad, kel parasjagu kõht tühi. Bussitäie toitlustamine ei paku meile mingit probleemi, muidugi soovitavalt ette broneerituna.

Meie toitlustuse juhtmõte on „nagu maal vanaema juures“. Sellest lähtuvalt on meil pakutav naturaalsest lihast ja kalast (mitte säilitus-ja lisaainetega pooltoodetest!), munad, köögivili ja kartul, marjad ja puuviljad, samuti maitseroheline tuleb meie oma mahetootmisega talust, piim toidu valmistamiseks külas asuvast mahe-piima tootmistalust.

Teeninduse kohta oli üks Saaremaal tuntud inimene alles internetis öelnud, et Kipi-Koovil oli „soe teenindus“. Just see meie eesmärk ongi: soe ja sõbralik teenindus, nii et meie külaline saaks tunda end nagu maal vanaema juures. Muide perenaine ongi juba vanaema seisusesse jõudnud.

Maja on kujundatud vana Eesti talupoeglikku ehitusstiili järgides - viimistluseks ainult puit ja looduslik kivi. Samas majas on ka baar, mis on ühtlasi ka kogu ettevõtte külastajate vastuvõtu kohaks (retseption). Peale alkoholi pakub meie baar ka valikut karastusjooke ja maiustusi.

Lisaks söögisaalile ja baarile, mille ees on ka hubane kaminasaal, on külastajatel võimalik kasutada ka samas majas tammelaudadest põrandaga tantsusaali, mida saame ka vajadusel sisustada suureks seminari- või konverentsisaaliks.

Kohviku kõrval on suvine söögimaja  ja lisaks välikaminanurk suure grilli, suitsuahju ja laudadega. See annab võimaluse leida endale söömiseks meelepärane koht, kuid tänu nendele ehitistele saame toitlustatud vajadusel ka väga suure grupi.
Meile on võimalik broneerida pidulikke olenguid (pulmi, sünnipäevi jms.). Ettevõttele on suvepäevade korraldamiseks ruume ja  võimalusi palju.
Tulge meil pakutavat oma silmaga vaatama ja oma suuga head-paremat maitsma!


Talvel
Tagasi
OÜ Kipi-Koovi   |   Kipi küla, Saaremaa vald, Saaremaa   |   tel. +372 51 30 517   |   e-mail: info@kipikoovi.ee