Suvepäevalistele

Mida soovib suvepäevade grupp suveõhtul?

Kui vähegi ilm lubab, siis väljas värskes õhus nautida suve, pidu ja sinna kõrvale õhtu läbi head suvist toitu, kus loomulikult ei tohi puududa grill-liha ja suitsu- või praelest. Nende kõrvale soovib peoline kindlasti värsket toorsalatit, kuid ka praekartulit (või ahjukartulit) ja häid wokiroogi suurelt wok-pannilt. Õhtu algul on aga hea kõigepealt eelroana kustutada nälga valiku heade suppidega.

Õhtul hiljem aga tahaks midagi magusat, miks mitte pannkooki? Või kui mitte pannkooki, siis kohvi ja tee kõrvale võib tellida mõnda head küpsetist meie menüüvalikust. Kindlasti soovitame ära maitsta ka meie uue magustoidu, mis on tegelikult väga vanast ajast pärit Ida-Saaremaa magustoit "hapurokk". Väga maitsev magustoit, mis on aga unustuste hõlma vajunud kindlal põhjusel: seda saavad teha õieti vaid need, kes teevad tõelist hapendatud koduleiba ja seda puit-hapendamisnõus - leivaastjas. Meie saame aga tõesti pakkuda Teile ka juuretisega koduleiba (tellimisel 4 EUR/kg). Laual on joogiks kindlasti koduse õunamahla morss ja külm allikavesi. Kogu kirjeldatud söögipaketi maksumus on 15 €/inimene.

Säästlikum variant algab suppide valikuga, järgneb suitsu- või praelest lisanditega ja jätkub pannkoookidega. Pannkooke teeme seni, kuni isu on. Loomulikult on laual ka kohv, tee ja morss. Selle variandi hind on 7 €/inimene.

Sellist  välis-buffet`lauaga pikka suvist peoõhtut saame pakkuda ka väga suurtele gruppidele tänu uutele välitoitlustusseadmetele. Peopaigaks oleks meie restorani terassi ees olev kompleks, mida oleme täiendanud lisaks kööginurgale ka tantsupõrandaga. Lauad ja istumiskohad on katuse all kahel pool tantsupõrandat. Muusikameestele on sellisel puhul meeldinud esineda meie restorani terassil.

LASTEGRUPPIDELE, LASTELAAGRITELE

Mida soovivad lapsed maal vanaema juures?

Loomulikult pannkooki moosiga ja seda nii, et isu täis saab. Saame seda teha nüüd ka väga suurtele gruppidele. Soolaseks eelkäiguks pakuksime valikut häid suppe, et igaüks leiaks omale meelepärase. Joogiks pakume koduse õunamahla morssi ja külma allikavett. Soovi korral teeme ka head maarohtudest teed (piparmünt vms). Sellise pannkoogiõhtu maksumus oleks 3,50 €/inimene.Tagasi
OÜ Kipi-Koovi   |   Kipi küla, Saaremaa vald, Saaremaa   |   tel. +372 51 30 517   |   e-mail: info@kipikoovi.ee